Msze Święte Indywidualne (zwykłe)

Jest to typowa Msza św., którą znamy z naszych parafii. Możemy zamówić dowolną intencję, także za grupę osób, intencję dziękczynną lub z prośbą o potrzebne łaski lub np. z okazji jakiegoś wydarzenia.

Przyjmując intencję Mszy Świętej indywidualnej (zwykłej) Werbiści zobowiązują się, że jeden z kapłanów odprawi jednorazowo Mszę Świętą w tej intencji.

Zamówiona Msza Święta zostanie odprawiona w najbliższym możliwym terminie, o którym zostanie Pan/Pani poinformowany(a). Jeśli zależy Panu/Pani na Mszy św. w konkretnym terminie, prosimy o kontakt z biurem Domu Misyjnego w Michałowicach:  tel. 22 753 01 64, email: michalowicesvd@gmail.com

Warto pamiętać, że z duchowego punktu widzenia najważniejsza jest intencja ofiarodawcy, natomiast mniej istotny jest fakt, kiedy zostanie odprawiona Msza Święta. Bóg, który zna serce ludzkie, wie już w momencie podjęcia decyzji o zamówieniu intencji, że pragniemy Go uwielbić i prosić o potrzebne łaski. Toteż nie jest koniecznym, aby Msza Święta została odprawiona w dniu przez Państwa wyznaczonym.

Wysokość ofiary prosimy dostosować
do  zwyczaju panującego w Państwa parafii.